W sobotę pierwszy test przed sezonem 2019/20. Z GKS-em Katowice

W poniedziałek nasi seniorzy spotkali się na pierwszym po wakacyjnej przerwie wspólnym treningu. Jutro, w Rybniku-Kamieniu przejdą natomiast pierwszy sparingowy test.

Nasi piłkarze mieli wolne od 23 maja. Najpierw urlopowali, później trenowali indywidualnie, a od minionego poniedziałku spotykają się na Lorecie. Po czterech treningach z piłką, jutro rozegrają pierwszy mecz sparingowy. Rywalem będzie GKS Katowice, spadkowicz z I ligi, w którym skrzacy będą rywalizować w zbliżającym się sezonie na boiskach II ligi.

Sobotni mecz odbędzie się w Rybniku-Kamieniu (początek, godz. 17.30), gdzie katowiczanie przebywają na zgrupowaniu. Nowy trener GKS-u – Rafał Górak ma tam do dyspozycji 28 zawodników. Jest wśród nich Daniel Rumin, były napastnik skrzaków.

W Kamieniu wystąpić ma kilku testowych piłkarzy. Być może kibice poznają też nazwisko jakiegoś nowego gracza, który podpisał bądź lada moment podpisze kontrakt z naszym klubem.

Kolejny sparing nasza drużyna ma zaplanowany na środę 3 lipca. Na Lorecie (godz. 17) zagramy z Reprezentacją Angielskich Piłkarzy Niezrzeszonych. Potem kolejno z RKS-em Radomsko, Rakowem, Stalą Brzeg i Górnikiem II Zabrze.

Pierwszy mecz o punkty nasza drużyna rozegra natomiast 27 bądź 28 lipca. Na wyjeździe z beniaminkiem II ligi – Legionovią Legionowo.

Close Menu