Skrzacy na pierwszym treningu niemal w komplecie

Nasza II-ligowa drużyna spotkała się dzisiaj na pierwszym po miesięcznej przerwie wspólnym treningu.

– Zajęcia odbyły się na siłowni, a wzięło w nich udział 23 zawodników. Myślę, że to jest ta najważniejsza informacja i komentarz do pierwszego dnia – mówi trener Paweł Ściebura. – W kolejnych będziemy trenować na swoim obiekcie. Tak będzie do soboty 29 czerwca, kiedy zagramy pierwszy sparing. W skrócie to cały nasz pierwszy tydzień.

Z grona zawodników, którzy walczyli o II-ligowe punkty w debiutanckim sezonie, na pierwszym treningu stawiła się większość. Zabrakło Damiana Nowaka, ale to zaskoczenie nie jest. Najlepszy strzelec Skry ma przejść testy w Radomiaku Radom.

Jeśli chodzi o kontrakty, to decyzje powinny zapaść wkrótce. – Większość rozmów jest już na etapie finalizacji, ale o tym będziemy mogli rozmawiać, jak wszystkie sprawy będą już dopięte. To samo dotyczy nowych zawodników, którzy mogą dołączyć do kadry –dodaje trener Ściebura.

W sobotę, w pierwszym meczu kontrolnym skrzacy zmierzą się z GKS-em Katowice. W sezonie 2019/20 pierwszy raz o punkty zagrają 27 lub 28 lipca. Na wyjeździe, z beniaminkiem rozgrywek – Legionovią Legionowo.

Close Menu